o naspowrot do strony glownej
Hosting
System poczty elektronicznej
Domeny
Wpis do wyszukiwarek
Statystyka stron WWW
Instalacje
Support
Projektowanie serwisów WWW

 

 

PAKIETY: STRONY WWW I KONTA POCZTY ELEKTRONICZNEJ.

  W ramach kompleksowej obsługi oferujemy pakiety łączące: utrzymywanie stron WWW oraz kont poczty elektronicznej. Proponujemy różne warianty pojemności, które powinny sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Abonament miesięczny przy dostępnych pojemnościach:

20 MB

50 MB

100MB

PAKIET Mini

Ograniczona ilość kont e-mail (3 konta) w domenie Klienta oraz utrzymywanie strony WWW w ramach jednej z trzech proponowanych pojemności. Dostęp do zasobów strony przez FTP. Autoresponder. Powiadamianie przez SMS (Plus GSM).

8 zł

15 zł

20 zł

PAKIET Maxi

Nieograniczona ilość kont e-mail i aliasów pocztowych w domenie Klienta oraz utrzymywanie strony WWW w ramach jednej z trzech proponowanych pojemności. Dostęp do zasobów strony przez FTP. Obsługa skryptów PHP. Dostęp do bazy  danych  SQL  (MySQL)  -  10 MB. Autoresponder. Powiadamianie przez SMS (Plus GSM).

40 zł

50 zł

70 zł

PAKIET PROFESJONALNY

Nieograniczona ilość kont e-mail i aliasów pocztowych w domenie Klienta oraz utrzymywanie strony WWW w ramach jednej z trzech proponowanych pojemności. Dostęp do zasobów stron przez FTP. Obsługa skryptów PHP. Dostęp do bazy  danych   SQL  (MySQL)  -  20 MB. Bezpieczne przesyłanie danych przy pomocy protokołu SSL. Autoresponder. Powiadamianie przez SMS (Plus GSM).

150 zł

200 zł

320 zł


 

Konto poczty elektronicznej - umożliwiające szybką komunikację, umieszczane na wydajnych serwerach, które zapewniają dobre funkcjonowanie konta.


Abonament roczny

LISTONOSZ

Konto pocztowe e-mail o pojemności 10 MB. Obsługa konta poprzez POP3. Aliasy pocztowe (2). Przekierowanie poczty. Autoresponder. Powiadamianie o nowej poczcie przez SMS (Plus GSM). Ochrona antywirusowa.

30 zł


Adres poczty elektronicznej naszych Klientów przy skorzystaniu z usługi Listonosz będzie miał postać: klient@poczta.mi2.pl


 

DOMENY

Bezpłatnie rejestrujemy domenę: nazwafirmy.mi2.pl

Opłata jednorazowa

Nazwafirmy.pl, nazwafirmy.com.pl - pośrednictwo przy rejestracji domen w NASK

60 zł


 

STRONY WWW

Opłata jednorazowa

Wpis do wyszukiwarek - wpis do najpopularniejszych wyszukiwarek

150 zł

 

Abonament półroczny

Statystyka WWW - statystyka odwiedzin stron WWW
300 zł

 

INSTALACJE

Opłata jednorazowa

Alias e-mail - założenie aliasu konta e-mail

10 zł

Alias WWW - założenie aliasu serwera wirtualnego

100 zł

Instalacja licznika - instalacja licznika odwiedzin na stronie
100 zł
Instalacja serwera - istalacja i konfiguracja serwera: WWW, ftp, e-mail
1 000 zł
Instalacja firewall - instalacja i konfiguracja zabezpieczenia typu firewall
2 000 zł
Instalacja routera - instalacja i konfiguracja routera
1 200 zł
 

 

SUPPORT

Opłata jednorazowa

Support Classic - Instalacja połączenia dodzwanianego u Klienta, podstawowe szkolenie

50 zł/h

Usługa serwisowa na zlecenie Klienta
80 zł/h
Dojazd poza granice miasta
na koszt Klienta
 

 
OFERTA WEBDESIGN
1. Projektowanie serwisów WWW
na stronie WWW
- dobrze przygotowany serwis ułatwia kontakt z jego użytkownikiem i wspiera działania marketingowe
- umożliwia promocję poprzez direct e-mail i personalizację strony
STRONY WWW

Poniżej opisujemy trzy standardowe warianty prezentacji WWW: Wizytówkę HTML, Ofertówkę HTML/FLASH i Serwis HTML/FLASH. Klienci zlecajęcy wykonania jednego z tych trzech wariantów strony WWW mogą skorzystać z atrakcyjnych cenowo Pakietów Multi-hosting.


wycena indywidualna

1. Wizytówka HTML

Strona zawiera podstawowe informacje o firmie, przedsiębiorstwie czy instytucji. Tę formę prezentacji adresujemy do Klientów, którzy zaczynaję swoję działalność reklamowę w Internecie bądź z różnych względów ograniczają ją do niezbędnego minimum. Odpowiedni opis strony pozwoli na zarejestrowanie jej w przeględarkach. Wizytówka HTML daje odpowiednią podstawę do rozwinięcia w przyszłości promocji w Internecie.


wycena indywidualna

2. Prezentacja HTML/FLASH

Ten wariant strony WWW można potraktować jako bardziej rozbudowanę i atrakcyjniejszę Wizytówkę HTML. Większa ilość stron pozwala na pełniejszę prezentację produktów lub innych informacji na stronie, a wprowadzone elementy flash korzystnie wpływaję na wizerunek firmy. Przy rozsędnym rozplanowaniu akcentów animacyjnych możliwe jest wyeksponowanie najistotniejszych elementów oferty np. promocji, kluczowych produktów lub usług. Odpowiednio sprofilowany temat e-mail pozwoli na wygodny kontakt z odwiedzajęcymi stronę klientami lub kontrahentami, umożliwi również zidentyfikowanie Klienta, który dotarł do nas ze strony WWW.
Większości Klientów polecamy właśnie ten wariant prezentacji WWW.


wycena indywidualna

3. Serwis HTML/FLASH

Serwisy biznesowe adresowane sę do Klientów, którzy traktuję Internet jako nieodłęczny element strategii reklamowej firmy. Serwis jest często najbogatszym Źródłem informacji o firmie, gdzie zamieszczane sę informacje z wszelkich ulotek informacyjnych i folderów reklamowych. Ze względu na dużę liczbę podstron w przypadku serwisów szczególnie dbamy, aby możliwe było łatwe poruszanie się po strukturze strony i szybkie przechodzenie z sekcji do sekcji bez konieczności wybierania dużej liczby odnośników.
Ten wariant strony charakteryzuje brak ograniczeń co do techniki jej wykonania. Strony mogę być np. w całości wykonane we flash. Serwis często wzbogacony jest o liczne aplikacje umożliwiajęce sprawny kontakt z klientami, analizowanie ich potrzeb, aktualizację strony itd. W Internecie istnieje coraz więcej stron zasługujęcych na miano serwisu. Niestety wykonanie takiej prezentacji i wykorzystanie w niej możliwości jakie niesie Internet, jest dość kosztowne. Często po analizie potrzeb Klienta i korzyści jakie daje ta forma prezentacji goręco zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

wycena indywidualna